Právě se nacházíte:

CHYTRÁ SNÍDANĚ

Málokdo z nás má čas si ráno ještě před snídaní zaskočit na nákup, abychom měli čerstvé pečivo. Takže si vyndáme to včerejší (v lepším případě), nebo ještě starší, gumové nebo okoralé. Když jsme o něco prozíravější, tak máme pečivo v mrazáku, to ale zase přináší starost s rozmrazením v mikrovlnce nebo dokonce troubě. Všechny tyto problémy si můžeme jednoduše odpustit s prémiovým topinkovačem Sage Smart Toast BTA825.  

Chytrý toaster Sage BTA825 nám dokáže opéct pečivo na pět různých stupňů a na LED displeji se stupnicí umožní sledovat odpočítávající dobu opékání. Dovede pečivo rychle rozmrazit nebo dokonce opéct jen po jedné straně. Díky systém automatického centrování pro rovnoměrné opečení je výsledek vždy zaručen.

Pokud si nejsme jisti, zda jsme zvolil pro ten, který druh pečiva správný stupeň opečení, tak s automatickou funkcí Lift & Look si vše můžeme zkontrolovat – umožní to motorizovaný automatický zdvih a opětovné spuštění toastu kdykoli během pečícího cyklu bez nutnosti jeho přerušení. Jestli jsme se stavem spokojeni, stisknutím tlačítka CANCEL proces opékání ukončíme. Když budeme chtít dopečenější, stačí zvolit funkci A Bit More, s níž můžeme toast jen krátce dopéct přidáním jednoho cyklu.

Chceme si opéct jen jednu stranu? Není problém, k tomu slouží funkce Crumpet. Ve všech případech nám zvuková signalizace Toast Ready oznámí ukončení procesu opékání.

Zapomeneme-li topinkovač vypnout, po třiceti sekundách nečinnosti se chytrý přístroj automaticky přepne do režimu Stand-By.

Další výhodou je bezpečnostní funkce, kdy se při zablokování toastu topinkovač sám automaticky vypíná. V příslušenství najdeme praktickou vyjímatelnou misku na drobky a určitě potěší i prostor pro uložení síťového kabelu.

Sage Smart Toast BTA825

Popis funkcí:

Automatické přepnutí do režimu Stand-By po 30 sekundách nečinnost

Funkce 5 stupňů opečení

Funkce rozmrazování

Funkce „A Bit More“ umožňuje toast jen krátce dopéct přidáním jednoho toastovacího cyklu

Funkce „Crumpet“

Funkce „Lift&Look“ umožňuje v průběhu opékání pečivo zdvihnout a zkontrolovat stupeň jeho opečení bez nutnosti přerušení provozu

Funkce pro okamžité přerušení (tlačítko Cancel)

Zvuková signalizace „Toast Ready“ oznamuje ukončení procesu opékání

Bezpečnostní funkce automatického vypnutí při zablokování toastu

Funkce rozmrazování, krátkého dopečení, vizuální kontroly, opečení po jedné straně

Prostor pro uložení síťového kabelu

Příkon 1100 W

Použité materiály slitina ušlechtilých kovů

Rozměry (š×h×v) 28,9×17,2×19,7 cm

Doporučená maloobchodní cena 3 590 Kč