CO NA VÁNOCE? SODASTREAM PŘEMÝŠLEL ZA VÁS

Představovat světovou jedničku mezi perlivými vodami SodaStream se zdá být nošením dříví do lesa. Vždyť využívání kvalitní dostupné kohoutkové vody v protikladu s nošením vody kupované, která představuje jednak zátěž pro naše vytahané ruce, zátěž pro peněženku a v neposlední řadě zátěž pro životní prostředí, vyznívá jednoznačně pro SodaStream.  

Sama značka se už dokonce zažila jako synonymum pro kategorii výrobníků domácí perlivé vody. Zdeněk Zahrádka, manažer značky SodaStream dokládá: „SodaStream zbavuje své uživatele nepopulární nutnosti tahání balíků těžkých plastových lahví z obchodu a díky nákladům na litr vlastní domácí perlivé vody už od 2,57 Kč si přitom za své pohodlí nemusí nijak připlácet.“

Přemýšlíte, čím obdarovat své blízké na Vánoce? I tady je to jistota – SodaStream je dárek, který doposud nezklamal 99 % obdarovaných. Nemyslete si ale, že takováto zavedená značka se bude spoléhat na dosavadní sortiment, SodaStream vždy inovuje a přináší něco nového.

Třeba prémiový model SodaStream Power je populární díky zjednodušené obsluze přístroje bez nutnosti šroubovat nápojovou lahev a automatické přípravě perlivé vody pouhým stisknutím jednoho ze tří tlačítek se třemi přednastavenými režimy perlivosti, tedy jemně, středně nebo silně perlivá voda.

Jiný model, a to SodaStream Jet v elegantním černo-stříbrném provedení byl nejprodávanějším výrobníkem perlivé vody v loňském roce, dokáže s jednou bombičkou v pohodlí domova vyrobit na 80 litrů vlastní perlivé vody.

A co třeba model SodaStream Spirit, nedávno uvedený na trh? Krom nedávného zisku prestižního světového ocenění Red Dot za design ho ohodnotila nejvyšším oceněním v nezávislém testu výrobníků perlivé vody i česká spotřebitelská organizace dTest. Důkladné porovnávání jedenácti přístrojů ukázalo, že nejmladší výrobník domácí perlivé vody v rodině produktů SodaStream je v současné době nejlepší alternativou k nákupu balené vody z obchodu.

Pohodu, kterou představuje domácí výrobník perlivé vody bez tahání balíků vody v promrzlých rukách, doplní v teple vánočního domova limitovaná tropická edice od značky SodaStream.

Nemůžete svátky trávit v tropech? Nevadí. Značka SodaStream rozšířila nabídku o originální dvě nové sady oranžových a zelených lahví z dílny českých grafiků s tématy „tropický ostrov“ a „tropický prales“.

To ovšem není všechno, do takového obalu patří i příslušná náplň. K lahvím patří dvě nové limitované tropické příchutě – „Tropické Bali“ s ananasem a kokosovou vodou nebo „Tropické Rio“, což je mango s kokosovou vodou. Obě příchutě nejlépe vyniknou právě ve spojení s čerstvě připravenými domácími bublinkami. Právě kokosová voda je vhodná nejen pro pití v zimě. Je vyhledávaná kvůli vysokému podílu vitamínů a minerálů, zejména hořčíku, který prospívá lidem s vysokým krevním tlakem.

Máte už na to chuť, a ještě nemáte výrobník SodaStream? Vezměte to tedy od základu, protože do limitované tropické edice SodaStream zařadil i dva výrobníky Jet Pastel v barvách Grass Green a Orange, které dokonale ladí s barvami nových lahví. Koupí jednoho z nich se můžete zapojit také do hry o atraktivní ceny. Soutěž běží až do 31. prosince 2017 a po registraci na stránce www.sodatream.cz se dostanete do slosování o pět víkendových pobytů pro čtyřčlennou rodinu v oblíbeném resortu Tropical Islands v Berlíně a 500 originálních osušek SodaStream.

Mimochodem, když už jsme u těch láhví – ne všichni máme stejný vkus a pochopitelně SodaStream myslí i na tohle. Trendový doplněk do dámské kabelky namísto nudných PET lahví (například pro návštěvu fit centra) představuje sada dvou kusů 0,5 l lahví SodaStream Grass. Pro některou z žen se však třeba bude hodit stylová dámská lahev s nerezovými prvky SodaStream „By Andrea Verešová“ v luxusní limitované edici s podpisem této slavné modelky. Obě originální dámské lahve svým vzhledem upoutají pozornost hned, jak je z ní vytáhnete.

Pochopitelně, že perlivou vodu z výrobníku SodaStream nepijí jen ženy. Společnost nachystala originální dárek v podobě sady tří kusů lahví typu Fuse o objemu jeden litr oblíbeného vzoru teček ve třech nových barvách a zabalila v elegantní černé dárkové krabici, která je díky obrázku stužky a jmenovky se jménem obdarovaného nachystán pod stromeček bez zdlouhavých příprav a balení.

Myslíte si, že jsme tady zapomněli na ty nejmenší, kterým vlastně celé Vánoce patří? Omyl, právě pro ně je určen limitovaná edice dvou lahví s motivem tolik oblíbených Žížaláků v dárkové edici s knížkou Žížaláci a plastelínou v deseti barvách.

Takže jestli jste dosud přemýšleli, co pořídit na Vánoce svým blízkým, máte zjednodušené rozhodování – SodaStream to vymyslel za vás.