Hecht vstupuje na trh krmiv pro domácí mazlíčky

Síť prodejen Hecht – specialista na zahradu – rozšiřuje svoji nabídku o novou komoditu. Vedle širokého portfolia produktů pro zahradu, dům, dílnu nebo elektrokol či skútrů nově v jejím sortimentu zákazníci najdou také značku krmiva pro domácí mazlíčky Prominent. Krmivo je vyráběné výhradně v České republice.

Jedná se o ucelenou řadu prémiového krmiva pro psy a kočky. Krmivo je kompletní, chuťově výborné, s vysokým podílem čerstvého masa. Má pestré složení a vyvážený obsah surovin. Má také pozitivní vliv na klouby a posiluje imunitu. Receptury krmiva Prominent jsou sestavené špičkovými výživovými odborníky s mnohaletými zkušenostmi s ohledem na potřeby psů i koček, na nové trendy i poptávku zákazníků. Jde o výbornou variantu pro chovatele, kteří hledají krmivo s vyváženým poměrem příznivé ceny a kvalitních surovin.

Pro psy  nabízí značka Prominent několik druhů krmiv, rozdělených podle životního období, potřeb a velikosti psa. Krmivo tak výživově pokrývá celý život psa od štěněte až po seniora a současně zahrnuje verzi i pro aktivní psy nebo psy s citlivým zažíváním. Pro kočky  Prominent přináší také několik druhů krmiv rozdělených dle životního období kočky a složení. V nabídce je i krmivo pro kočky březí, kojící, s nadváhou nebo kastrované.

„Na receptuře krmiva Prominent se pracovalo skutečně dlouho a pečlivě. Jedná se o krmivo s významným zastoupením čerstvého masa, díky kterému je chutné. Zároveň obsahuje důležité živiny, vitamíny a minerály. Dále lososový olej, který podporuje kvalitu srsti a kůže, glukosamin a chondroitin-sulfát pozitivně ovlivňující pohybový aparát zvířete, pšeničné klíčky pro posílení imunity, kořen z juky pro vyvázání střevních plynů a podporu činnosti jater a ledvin nebo čekankový kořen, který podporuje trávicí systém zvířete a detoxikuje trávicí trakt,“ říká Kateřina Gottfriedová, zástupce značky Prominent.