Jak si správně připravit svačinu do školy či do práce?

Letní prázdniny jsou za námi a svět se zase vrací do zajetých kolejí. Začátek podzimu je pro mnohé vyčerpávající, proto je důležité se řádně stravovat a doplňovat energii. Pořádnou snídaní a svačinou počínaje.

Nejen pro děti školního věku je důležité pravidelně jíst. Zatím co ty jsou, jak se říká, ve vývinu, pro dospělé je to otázka dostatku energie a zdravějšího životního stylu. Koupit si za běhu po cestě na schůzku rychlý polotovar a dětem dát peníze na svačinu, nemusí být právě zdravé ani ekonomické řešení. Přípravu snídaně a svačin přitom při troše plánovaní hravě zvládnete i sami.

Křupavý sendvič

Pro mnohé je snídaně bez voňavého křupavého pečiva nepředstavitelná, podobně jako svíčková bez brusinkového terče nebo pivo bez pěny. Ať už preferujete chléb bílý, klasickou Šumavu či křehkou houstičku, jedno je jisté – chutným sendvičem nepohrdne nikdo. I když se může zdát, že jde o amatérskou gastronomii, udělat dobrý „grilled cheese“ může být občas výzva. Pokud nevěříte svému kuchařskému umu, nechte to na elektrický sendvič gril Sage SSG600, který zajistí, aby váš sendvič zůstal správně křehký a sýr či další ingredience nevytekly. Díky technologii The Perfect Press a 3 možnostem nastavení výšky grilovacích desek můžete přizpůsobit tlakovou zátěž podle toho, jaký tlak vyžaduje použité pečivo. Prémiový nepřilnavý povrch zabrání jakémukoliv lepivému efektu – na naběračku sklouzne sendvič jedna báseň.

Elektrický sendvič gril Sage SSG600 The Perfect Press, doporučená cena 3 390 Kč

Když to chce změnu

Pokud jste fanouškem lehkých obědů, které ne vždy nabízí menu v kantýně, můžete si je připravit a zabalit už doma. Vhodnou alternativou jsou například tortilly, bez kterých by se v mexické kuchyni neobešlo klasické burrito ani znamenitá quesadilla, a vy je seženete v každých potravinách. A nebo si zkuste připravit křupavé pannini či rozpečený hotdog. Fantazii se meze nekladou a na pomoc si klidně vemte chytrý elektrický BBQ gril Sage BGR820. Je ideální nejen pro přípravu rychlých svačin, ale také různých druhů grilovaného masa, ryb, zeleniny, sendvičů, ale třeba i omelet apod. Má unikátní konstrukci, která umožňuje použití nejen ve formě kontaktního grilu, ale i jako otevřeného BBQ grilu. Grilovací desky jsou opatřené speciální nepřilnavou povrchovou úpravou Quantanium, která minimalizuje potřebu využívání olejů. Chytré senzory Element IQ zaznamenají jakékoliv vložení pokrmu na desku a obratem vyrovnají teplotu na vyžadované nastavení.

Elektrický BBQ gril Sage BGR820 The Smart Grill, doporučená cena 8 990 Kč