Právě se nacházíte:

Koncert 4TET - IV. verze

4TET – Koncert, verze IV., měl premiéru na podzim 2015. V Prostějově bude tato verze uvedena vůbec poprvé a je se na co těšit. Koncert nabídne brilantně aranžované známé melodie ve 4TETovském kabátu a skvělou podívanou. Scéna, kostýmy, projekce, elegance a specifický humor potěší diváky všech generací. 

Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. 4TET nabídne návštěvníkům úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a taneční kreace všech aktérů na jevišti.

4TET byl založen z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2002. Poprvé se tito “muži v černém” představili skladbou „How Deep Is Your Love“ v provedení „a capella“. Bouřlivá reakce publika, stoupající zájem posluchačů, vystoupení po celé ČR i v zahraničí a časté účinkování v televizních pořadech (Manéž Bolka Polívky, Miss 2003, Zlatá mříž, Gogošou a další.) byly důvodem pro přípravu mnoha dalších songů (Lady Karneval, Tears In Heaven, Lion King, Addams Family a dalších), k nazkoušení koncertního programu a k vydání tří alb. Letos na podzim vychází dlouho očekávané CD 4TET 4th., které je možné si zakoupit na koncertech.

David ULIČNÍK – tenor,
Jiří KORN – baritone 1
Jiří ŠKORPÍK – baritone 2
Dušan KOLLÁR – bass

pondělí 5. prosince / 19 hodin / divadelní sál / prodej vstupenek od 17. října

http://www.divadloprostejov.cz/