Levandulový med je zdravý a zažene chmury

V levandulovém údolí se, jak už název napovídá, zaměřují na produkci všemožných výrobků z levandule, kterou pěstují v Chodouni, vesničce situované mezi CHKO Křivoklátsko a Českým krasem. Dvěma kamarádkám od dětství a vystudovaným zdravotním sestrám Heleně a Mileně se tady podařilo vybudovat největší levandulové pole u nás. A to navíc v bio kvalitě! Sebraly znalosti, zkušenosti a receptury bylinkářů a léčitelů a vybudovaly unikátní manufakturu na zdravou výživu a další produkty s chodouňskou levandulí.

Mezi levandulovými produkty najdeme super potraviny a produkty zdravé výživy podporující imunitu, obsahující přírodní antioxidanty a antibiotika, ale také produkty s bio konopím, blahodárnými omega 3 kyselinami a s mnoha bylinami. Potěší tak nejen pestrostí a vůní, ale zároveň mohou pomoci se zdravotními problémy, únavou, nedostatkem energie, bolestmi hlavy, nespavostí nebo pálením žáhy, bolestmi břicha, špatnou náladou a mnohým dalším.

Mezi pochoutky z Levandulového údolí patří levandulový med, který se vyznačuje vysokou kvalitou a skvělou chutí. Složení je čistě přírodní bez jakékoli přidané chemie – jen květový med a levandule. Je ideální ke skvělé snídani nebo svačině pro děti i dospělé třeba na chleba. Díky jeho znamenité chuti je nejlepší si ho užít jen tak. Do čaje je ho škoda.

Bio levandulový med můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košík.cz.