LifeSize získal prestižní evropskou cenu za rozvoj cloudových videokonferencí

Společnost LifeSize – inovátor v oblasti videokonferencí – získala evropskou cenu Frost & Sullivan Competitive Strategy Innovation and Leadership Award v segmentu videokonferencí za rok 2016.   

„Jako přední inovátor v oboru přináší LifeSize spolehlivé videokonference do nejrůznějších koncových zařízení a platforem,“ uvedl Vaishno Devi, analytik Frost & Sullivan. „Proto má LifeSize pověst spolehlivého poskytovatele služeb v silně konkurenčním prostředí videokonferencí,“ dodává.

Společnost byla vybrána po rozsáhlém hodnocení podle 10 kritérií hodnotících inovační strategie a dopad na zákazníky. LifeSize získal 9, 3 bodu z 10 možných a analytici Frost & Sullivan jej ocenili za rozvoj cloudových videokonferenčních služeb, jejich spolehlivost a v neposlední řadě vysokou úroveň zákaznického servisu. „Na toto ocenění jsme hrdí, dokresluje náš úspěch v Evropě a účinnost naší strategie rozvoje cloudových videokonferencí,“ řekl Craig Malloy, CEO a zakladatel LifeSize.

Frost & Sullivan dále uvádí, že cloudové videokonference jsou trendem od roku 2014, kdy je právě LifeSize uvedl na trh. Firma předpovídá, že tento segment poroste mezi roky 2014 a 2019 o více než 20 %. Hlavním důvodem optimistického výhledu je flexibilita produktu a naprostá otevřenost připojení nejrůznějších koncových zařízení a platforem.