Nejen svítilna, ale i powerbanka

Možná jediné výlety, které letos ještě budeme moci udělat, budou na chaty a chalupy nebo prostě do přírody. Jelikož ale dny začínají být kratší, je dobré se na tmu nachystat. S nabíjecí svítilnou SENCOR SLL 87 si mžeme být jisti, že nás tma nezaskočí! A pozor, ona je i powerbankou!

Říká se, že není špatného počasí, jen špatného oblečení. A dodejme, že není tmavého počasí, jen špatného osvětlení. Ať už potřebujeme svítit z důvodu svého osobního pocitu bezpečí nebo z praktického důvodu, že něco hledám, opravuji, připravuji nebo si prostě jen chci hrát s dětmi, pak jsou ideální takové svítilny, které nejenom silně svítí, ale zároveň jim „šťáva“ nedojde za pár chvil. Výkonná ruční nabíjecí LED svítilna SENCOR SLL 87 s Power bankou 2in1 je víceúčelová svítilna, praktický pomocník s předním světlem o výkonu 5w a možnosti si dobít mobilní telefon, tablet či jinou elektroniku díky funkcí Powerbanky.

Svítilna také disponuje dvěma postranními COB Led světly a červené výstražné světlo v zadní části, proto ji můžeme použít třeba při chůzi na vozovce nebo jiném manévru, který vyžaduje naše osvětlení.

Další přednost svítilny je v zabudované Li-ion baterii o kapacitě 4400mAh a výstupem Micro USB a USB A.

Svítilnu určitě využijete na svých cestách či v domácnosti při výpadku el. energie či na zahradě. Prostě všude!