NOVÉ SADY LAHVÍ SODASTREAM OŽIVUJÍ ROSTLINNÉ MOTIVY

Nové motivy na lahvích výrobníku perlivé vody SodaStream pomohou obarvit zimní měsíce a zcela jistě budou ozdobou i našeho stolu. Design potisků květin a listů vznikl v Izraeli a stovky českých fanoušků SodaStreamu na sociální síti Facebook z návrhů následně vybralo dva vítězné.  

Prvním – a mezi fanoušky na Facebooku suverénně nejpopulárnějším – motivem jsou listy ve dvou barvách, a to zelené a fialové. Druhému motivu dominuje luční kvítí v barvách zelené, žluté a růžové.

Rozlučte se s nezdravými a nevzhlednými PET lahvemi a jejich tuctovými alternativami. Nové sady lahví SodaStream FUSE a SodaStream JET jsou vhodné pro perlivou vodu připravenou ve výrobnících SodaStream, díky čemuž můžete mít svůj oblíbený nápoj v podobě čisté či ochucené perlivé vody u sebe kdykoliv a kdekoliv.

Balení obsahuje dvě lahve o objemu 1 litru. Jsou vyrobeny z nezávadného plastu bez BPA, vybaveny hermetickým víčkem, které pomáhá udržet nápoj dlouhodobě nasycený a plastovým dnem pro zvýšenou stabilitu. Dostatečně široké hrdlo láhve umožňuje na dochucení použít kousky ovoce.

Lahve JET jsou určeny pro modely výrobníku perlivé vody SodaStream Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power a pochopitelně JET. Stejným motivem jsou ozdobeny i jednolitrové lahve FUSE. Tyto lahve lze využít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream Source, Play, Spirit, Power.

Cena sady SodaStream JET rostliny: 299 Kč
Cena sady SodaStream FUSE rostliny: 299 Kč