Paštiky a masné výrobky Čongrády

25. 07 2017 | Za značkou Čongrády stojí rodinná firma, která vyrábí paštiky a další masné výrobky podle prověřených slovenských zabijačkových receptů Štefana Čongrádyho. Do České republiky je přivezla jeho vnučka Zuzana, která spolu s manželem založila firmu a při výrobě postupuje právě podle receptur svého dědečka. Všechny výrobky jsou vyráběny pouze z českého masa a z koření a jsou bezlepkové. Ke konzervaci se nepoužívají žádné chemické přísady, jen sůl a sterilizace.   

V nabídce paštik najdete játrovou a bůčkovou. Před podáváním je vhodné paštiky promíchat, aby se tuk, šťáva a masová složka opět spojily. Toto oddělení jednotlivých složek je důkazem čistého produktu bez chemických konzervantů a stabilizátorů. Vyzkoušet můžete také luncheon meat vyrobený pouze z kvalitního hovězího masa. Tradiční paštiky a luncheon meat Čongrády si můžete spolu s dalším nákupem objednat na Kolonial.cz.

Játrovou a bůčkovou paštiku Čongrády 90 g si můžete zakoupit na Kolonial.cz za jednotnou cenu 42,90 Kč.

Játrovou a bůčkovou paštiku a luncheon meat Čongrády 185 g si můžete zakoupit na Kolonial.cz za jednotnou cenu 84,90 Kč.
 

 

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO