Policisté zadrželi dva Vietnamce podezřelé z distribuce pervitinu

27. 02 2014 | Kriminalisté v pondělí zadrželi dva Vietnamce, které podezřívají z distribuce pervitinu v Olomouci, Prostějově a Mohelnici na Šumpersku. Muži byli obviněni z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což jim hrozí trest vězení od dvou do desíti let. Jeden ze zadržených Vietnamců je ve vazební věznici. 

Krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková dnes ČTK řekla, že policisté dva muže vietnamské národnosti ve věku 22 a 28 let sledovali od loňského podzimu. "Jak se později prokázalo, šlo o dealery omamných a psychotropních látek. Podezřelí za uplynulý rok měli prodat minimálně 160 gramů pervitinu širšímu okruhu lidí v několika městech na Olomoucku. Zejména však v Olomouci, Mohelnici a Prostějově," uvedla. 
    
Policisté dvojici Vietnamců zadrželi v pondělí a poté prohledali jejich bydliště v Mohelnici, kde objevili 40 gramů pervitinu a další věci potřebné pro distribuci této drogy. "Dvaadvacetiletý cizinec byl po zahájení trestního stíhání ze zadržení propuštěn, jeho komplic ve věku osmadvacet let skončil ve vazbě," dodala mluvčí. 
 
zdroj: ČTK
 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO