Předprodej vstupenek na Davis Cup s Argentinou začne 5. srpna

Předprodej vstupenek na semifinále Davisova poháru mezi českými tenisty a Argentinou začne na terminálech Sazky v pondělí 5. srpna v 1:15. Internetový prodej vstupenek odstartuje ve stejný den ráno v 9:00 na portálu www.sazkaticket.cz. Utkání se uskuteční od 13. do 15. září v pražské O2 areně a pořadatelé očekávají, že hlediště s kapacitou 12.800 diváků bude vyprodané.

"Vinou losu nás letos doma jiné domácí daviscupové utkání nečeká. Semifinále se silnou Argentinou bude velký zápas se sportovní i společenskou úrovní a prestiží," uvedl na tiskové konferenci v Prostějově majitel pořádající agentury Česká sportovní Miroslav Černošek.
 
Kapitán Jaroslav Navrátil počítá do nominace s pěticí hráčů, kterou by měli tvořit Tomáš Berdych, Radek Štěpánek, Lukáš Rosol, Jan Hájek a Jiří Veselý.
 
"Jsem rád, že je Štěpánek zdravotně v pořádku a výkonnostně jde nahoru. Berdych má zatím vynikající rok. Bez výkyvů. Takže můžeme stavět na osvědčené dvojici," poznamenal v telefonickém rozhovoru Navrátil, jenž je na dovolené na chalupě v jižních Čechách.
 
Berdych začal po dvou týdnech volna a dovolené v Řecku přípravu na druhou polovinu sezony v pondělí v Prostějově. Štěpánek se s Markem Všetíčkem a Petrem Kordou připravuje druhý týden v USA.
 
Vstupenky na zápas s Argentinou se budou prodávat jako balíčky na všechny tři hrací dny. Do čtvrtého patra 02 areny se prodávají ve třech cenových kategoriích za 1980, 2400 a 3600 korun. Lístky do prvního patra budou stát 7500 korun a na tribunu nad krátkou stranou kurtu 8990 korun. Navíc se budou prodávat vstupenky na jednotlivé dny do čtyř sektorů v horním patře haly.
 
zdroj: ČTK