REVOLUCE VE VYSOUŠENÍ VLASŮ

Také jste přemýšlela, jak je možné, že vyfoukaný účes od kadeřnice vydrží déle než ten, který si vytvoříte sama? Dobrá zpráva je, že se nejedná o kouzla, jak by se mohlo zdát, ale vše záleží na kvalitě použitého vysoušeče vlasů. A ještě lepší zpráva je, že s novými pomocníky vysoušeči vlasů 6604WE i D342E od francouzské značky BaByliss, si kadeřnický salon vytvoříte v pohodlí vašeho domova.

Lehce a přitom profesionálně

S profesionálním fénem 6604WE bude úprava jakéhokoliv účesu hračka. Za pomoci úzkého tvarovacího nástavce (6 x 75 mm), dokážete proud vzduchu nasměrovat přímo na pramen vlasu a tím ho dokonale vytvarovat. To vše rychle a jednoduše, díky rychlosti vzduchu až 90 km/h i funkci studeného vzduchu pro dokonalou fixaci. Kvalitní AC motor s dlouhou životností a příkonem 2000 W nabízí výběr ze 6 rychlostí/teplot, pro všechny fáze vysoušení. Nový profesionální fén v bílém provedení vyrobený v Itálii si zamilujete i díky jeho nízké hmotnosti a snadné údržbě, kterou zajišťuje vyjímatelný filtr.

Akční cena fénu 6604WE je 590,-

Úsporný pomocník nejen na cesty

Pokud se nechcete vzdát skvěle upravených vlasů ani na cestách, lehký a tichý vysoušeč vlasů D342E je pro vás tou pravou volbou. Dvoudílný difuzér zajistí komfortní vysoušení krátkých i dlouhých vlasů. Disponuje 3 rychlostmi/teplotami a funkcí studeného vzduchu pro delší fixaci účesu. Nový vysoušeč vlasů D342E je průkopníkem v úspoře energie – s výkonem 2200 W a rychlostí vzduchu až 80 km/h spotřebuje pouze 1600 W a tím ušetříte až 25 % energie! Buďte krásná i šetrná k přírodě.

Akční cena fénu D342E je 499,-