Sage představuje revoluční novinku The 3X Bluicer Pro Sage SJB815BSS

Prémiová značka domácích spotřebičů Sage uvádí na český trh revoluční novinku The 3X Bluicer Pro Sage SJB815BSS – stolní odšťavňovač s mixerem. Je to jediný výrobek na trhu, který kombinuje 3 výrobky v jednom: standardní mixér, smoothie mixér a odšťavňovač. Nabízí tak celou škálu možností k přípravě zdravých pokrmů v podobě oblíbených nutri drinků – ať už se jedná o smoothie, koktejly nebo ovocné šťávy. A navíc šetří místo v kuchyni!

Bluicer má intuitivní ovládání, je vyroben ze špičkových materiálů a je vybaven speciálním nožovým systémem Kinetix. Základna je v robustním kovovém provedení, které zaručuje velmi tichý chod bez vibrací. Přístroj nabízí 5 přednastavených programů pro mixování a 10 rychlostí pro odšťavňování. Odšťavňovat lze přímo do sklenice nebo mixovací nádoby a čerstvou šťávu je tak možné rovnou využít pro přípravu smoothie. Rychlost je navíc pro plynulé a přesnější nastavení možné regulovat na kruhovém ovladači. Všechny volby se zobrazují na velkém podsvíceném LCD displeji, včetně doby přípravy.

Dokonalé zpracování potravin zaručuje nožový systém Kinetix, který je zpevněn titanem a při plném zatížení dosahuje rychlosti 300 km/h. Ten společně s jedinečným tvarem nádoby bez tzv. mrtvých míst dokáže zpracovat libovolnou kombinaci potravin – ať už měkčí či tvrdší konzistence nebo třeba i led. Nádoba mixéru o objemu 1,5 l má praktické víko s vyjímatelným vnitřním víčkem a je vyrobena z Tritanu, tedy kopolymeru BPA-Free. Tento materiál se používá pro výrobu domácích spotřebičů, je vysoce odolný proti nárazu i poškrábání a hodí se pro extrémní zátěž i opakované mytí v myčce na nádobí.

Bluicer je rovněž kompatibilní s vakuovým nástavcem Sage The Vac Q SBL002. Mixování ve vakuovém prostředí představuje nejdokonalejší metodu mixování, protože umožňuje zužitkování maximálního množství enzymů z potravin. Nedochází při něm k oddělení tekutiny od pěny a výsledkem jsou pak barevnější a jemnější nápoje se strukturou doplněnou o mikrobublinky.

Pro praktické využití má odšťavňovač bluiceru extra velký plnící otvor o šíři 88 mm, který pojme např. i celá jablka. Výrobci dbali i na to, aby během odšťavňování nedošlo ke ztrátě vitamínů nadměrným zvýšením teploty. Proto je přístroj vybaven technologií Cold Spin, která se stará o to, aby teplota šťávy nevzrostla o více než 1 ⁰C. K příslušenství patří 3 l nádoba na dužninu a čistící kartáč a součástí nerezové základny je praktický úložný prostor pro přívodní kabel. Bezpečnost zaručuje ochrana proti přetížení.

Zkrátka tento šikovný a praktický asistent vám pomůže hravě připravit jakýkoliv drink z čerstvých surovin – ať už podle vlastního receptu či receptů na webových stránkách výrobce.

Doporučená MOC Bluicer Sage SJB815BSS je 12.990, – Kč.