Právě se nacházíte:

TROJÁK

Darujte divadlo…darujte divadlo… darujte TROJÁK:  

pondělí 27. února 2017 /  19 hodin / divadelní sál / mimo předplatné

Patrik Hartl: VYSAVAČ
Studio DVA divadlo Praha
Bohumil Klepl v jedinečné komediální ONE MAN SHOW o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na tuto romantickou komedii plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Patrik Hartl, autor hitu Hvězda s Evou Holubovou (v Prostějově uvedeme 20. dubna)  a režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, představuje výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v osvěžujícím milostném příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí.
Hraje: B. Klepl
Režie: Patrik Hartl
90 minut – VYPRODÁNO
 
pondělí 20. března 2017 / 19 hodin / divadelní sál / mimo předplatné

Šárka Vaculíková: MILENA MÁ PROBLÉM
Hravé, dravé ale i vážné a především vtipné představení. Všem ženám před svatbou, po svatbě, s dětmi i bez nich. Všem mužům (těm co doma uklízí i těm, co neuklízí)… Zkrátka všem, co se chtějí pobavit nad pravdivostí života. Jak řekl Oscar Wilde: „Život je příliš důležitý na to, abychom ho brali vážně…“
Hraje: Šárka Vaculíková
Režie: Šárka Vaculíková
60 minut
 
neděle 23. dubna /  19 hodin / divadelní sál / mimo předplatné

Patrik Hartl: HVĚZDA
Studio DVA divadlo Praha
Původní česká ONE WOMAN SHOW věnovaná Evě Holubové. Komedie o fiktivní seriálové herečce se odehrává během nejdivočejšího týdne jejího života. HVĚZDA s humorem odkrývá zákulisí českého showbyznysu a s nadhledem líčí osobní problémy neznámé herečky, která po pětatřiceti letech u oblastního divadla nečekaně zazáří v televizním seriálu..
Hraje: Eva Holubová
Režie: Patrik Hartl
100 minut
 
Cena:
VYSAVAČ 300 Kč
MILENA MÁ PROBLÉM 200 Kč
HVĚZDA 300 Kč
 
TROJÁK  – zvýhodněná  cena 700,- Kč

http://www.divadloprostejov.cz