Usnadněte si přípravu pokrmů s robotem SAGE

Na oběd či večeři máme všichni podobné požadavky. Chceme, aby jídlo dobře chutnalo, vypadalo lákavě a krásně vonělo. A pokud si jej chystáme sami, tak aby se nám ho povedlo připravit snadno a rychle. Chceme-li si přípravu usnadnit, je kuchyňský robot SAGE the Kitchen Wizz Peel & Dice BFP820 ideálním pomocníkem. Suroviny zpracuje přesněji a rychleji než šéfkuchař a je plnohodnotným partnerem kuchyní nejen v domácnostech, ale splňuje i přísné požadavky profesionálních kuchařů.

Robot SAGE The Kitchen Wizz Peel & Dice díky kombinaci materiálů a unikátnímu příslušenství nabízí všestranné využití a dokáže vše, co vám usnadní a urychlí přípravu oblíbeného jídla. Umožňuje připravit suroviny k vaření podle potřeby – krájí na jemné i hrubé proužky nebo na požadovanou výšku, seká najemno i nahrubo, připravuje hranolky, kaše nebo pyré, šlehá, hněte. Příslušenství Peel & Dice se postará dokonce i o loupání a krájení rovnoměrných a přesných kostiček o rozměru 12 mm. Zkrátka ať už chystáte těsto, kaši, polevu, polévku nebo třeba salát, příprava potravin bude hračka.

Do výbavy patří disk s nastavitelnou výškou krájení od 0,5 – 8 mm z tvrzené oceli a dvě vyjímatelné misky na sypké potraviny nebo tekutiny – malá o objemu 1 l a velká o objemu 2,5l. Plnicí otvory pro suroviny jsou dodány ve třech velikostech včetně extra širokého pro opravdu pohodlné plnění. Průměr 14 cm pojme několik potravin najednou, jako třeba celé brambory, rajčata apod. Tomu je uzpůsoben velký přítlak, který pomáhá k protlačování potravin skrz plnicí otvor. Naopak malý přítlak, který slouží současně jako odměrka, je určen k přidávání drobných nebo sypkých potravin bez přerušení chodu motoru.

Jádrem robotu je výkonný indukční motor o síle 2000 W. Ovládání je intuitivní, snadné a zobrazuje se na podsvíceném LCD displeji. Při práci je možné využít přednastavené funkce – PULSE pro krátké impulzní zpracování potravin nebo funkci časovače, která slouží k nastavení požadované doby zpracování potravin. Spotřebič se pak po uplynutí nastavené doby automaticky vypne. Při úklidu přijde vhod praktický úložný prostor pro přívodní kabel.

Výrobci dbali i na bezpečnost, a tak je přístroj vybaven ochranným systémem, který přeruší nebo nespustí motor, pokud je vyjmut velký přítlak nebo spotřebič nesprávně složen. Bezpečnostní systém zapnutí je dvojitý – je třeba stisknout jak tlačítko POWER/OFF, tak i tlačítko START/PAUSE nebo tlačítko PULSE. Stabilitu při manipulaci zajišťují protiskluzové nohy.

Specifikace modelu Sage BFP820

Univerzální skvělý procesor určený pro přípravu různých druhů pokrmů
Slouží k sekání potravin, krájení na jemné proužky, krájení na silné proužky (např. na hranolky), krájí na kostičky, šlehání emulzí, hnětení těsta, škrábání brambor apod.
2000 W indukční motor
Bezpečnostní ochranný systém přeruší nebo nespustí motor, pokud je velký přítlak vyjmut, nebo je spotřebič nesprávně složen.
LCD displej
Vyjímatelná velká miska s rukojetí o objemu 2,5 l sypkých potravin nebo tekutin
Vyjímatelná malá miska o objemu 1 l sypkých potravin nebo 600 ml tekutin
Tři velikosti otvoru pro vkládání surovin včetně extra širokého plnicí otvoru pro opravdu velké kusy potravin
Velký přítlak sloužící k protlačování potravin skrz plnicí otvor
Malý přítlak, umístěný ve velkém přítlaku, slouží k přidávání drobných nebo sypkých potravin bez přerušení chodu motoru, Malý přítlak současně slouží jako odměrka
Protiskluzové nohy zajišťující maximální bezpečnost a stabilitu při zpracování potravin
Úložný prostor pro přívodní kabel
Funkce PULSE pro krátké impulzní zpracování potravin
Funkce časovače slouží k nastavení požadované doby zpracování potravin. Spotřebič se automaticky vypne po uplynutí nastavené doby.
Bezpečnostní systém zapnutí – k zapnutí spotřebiče je třeba stisknout jak tlačítko POWER/OFF, tak i tlačítko START/PAUSE nebo tlačítko PULSE
 
Doporučená cena kuchyňského robotu SAGE The Kitchen Wizz Peel & Dice je 14690Kč.

Výrobce poskytuje prodlouženou 3letou záruku.