Voděodolná kolekce městských batohů

Voděodolná kolekce batohů ve třech provedeních v zářivé žluté, módní modré a elegantní šedé barvě. Batohy mají speciální povrchovou úpravu, která je nepromokovaná, hladká, s koženými detaily a reflexním logem pro maximální viditelnost. Mají polstrovaná záda i ramenní popruhy pro pohodlné každodenní nošení. K dostání jsou v provedení Ciera, Austin a London a jsou unisex.  

Ciera batohy jsou v jednoduchém čistém designu bez kapes. Mají hlavní přihrádku stahovací na šňůru a zapínání na sponu. Díky 17litrovému objemu bezpečně uloží i menší laptop nebo tablet a hodí se na každodenní nošení po městě i do práce.

Austin batohy jsou v tradičním designu. Mají dvě boční kapsy na drobnosti a jednu hlavní přihrádku stahovací na Å �ňůru se zapínáním na sponu. Díky 18litrovému objemu bezpečně uloží i menší laptop nebo tablet a zároveň unesou vše potřebné pro každodenní použití do školy, města i práce.

London batohy jsou v tradičním designu s větší přední kapsou a hlavní přihrádkou stahovací na šňůru a zapínáním na dvě spony. Díky 21litrovému objemu bezpečně uloží notebook i tablet a zároveň unesou vše potřebné, třeba i na cestách nejen po městě.

K dostání od 1 500 Kč.