Zdravé a krásné zuby z pohodlí vašeho domova

Úsměv je na člověku asi to nejkrásnější. A základem krásného úsměvu jsou zdravé zuby. Spousta lidí si myslí, že péče o zuby je drahá a náročná – to ale rozhodně nemusí být pravda. Pokud o svůj chrup průběžně správně pečujete, nemusí vás to stát žádné vysoké částky a předejdete naopak případným následným výdajům za drahé zákroky u lékaře. Proto SENCOR představuje kompletní řadu produktů dentální hygieny pro dospělé i děti. Při jejím pravidelném používání bude o vaše zuby dobře postaráno a vůbec to nezabere moc času a námahy. Předcházejte nepříjemným a bolestivým zákrokům pomocí SENCOR zubních kartáčků a dentálních ústních sprch.

Sonické zubní kartáčky

Není kartáček jako kartáček, na tom se shodnou všichni zubní lékaři. Sonická technologie je v čištění šetrnější k zubům a na rozdíl od klasických kartáčků vyčistí celou plochu zubu. Proto se značka SENCOR obrátila při vývoji nového sortimentu zuby/zdraví na odborníky a přináší ucelenou řadu 3 typů sonických kartáčků pro dospělé, které se liší počtem stěrů za minutu i počtem a vybavením přednastavených programů.

Sonické kartáčky SENCOR SOC řady 1, 2 i 3 se liší maximální rychlostí stěrů a barevným provedením. U třetí řady kartáčků je cestovní pouzdro vybaveno i funkcí UV sterilizátoru. Cena kartáčku je od 999 Kč.

NOVINKA Dětské kartáčky

Dětské zoubky jsou velice citlivé a je potřeba o ně správně pečovat. A protože je někdy dost složité pohlídat, aby si dítko zuby vyčistilo opravdu důkladně, představuje SENCOR nové dětské sonické kartáčky s veselými motivy, díky kterým se každodenní rutina stane zábavou!

Barevné kartáčky SENCOR SOC 091x disponují 2 režimy provozu, které zajistí jemné a citlivé čištění zubů každý den. Funkce Quadpacer rozdělí čištění do 4 bloků po 30 vteřinách a po uplynutí doporučovaných 2 minut čištění kartáček automaticky vypne. Pro nečekané ponoření kartáčku do vody, je vybaven IPX7 stupněm vodotěsné ochrany. Balení kartáčku obsahuje 1 tělo, 2 základní hlavy a 1 nabíjecí stanici se stojánkem v jednom. K dostání ve 3 barevných variantách.

Doporučená akční cena kartáčku je 799 Kč

NOVINKA Ústní sprchy

Ústní sprchy se stávají nezbytným pomocníkem v cestě za krásnými a zdravými zuby a dásněmi. Svou oblibu si zajistili i díky mnohastrannému použití – nejenom že dokonale vyčistí mezizubní prostory a masírují dásně, využijete je například i pro čištění nosu od nečistot či pylu.

SENCOR představuje nové ústní sprchy SOI 110x, u kterých je možno volit z 5 výměnných nástavců pro:

* standartní čištění a odstranění bakterií mezizubního prostoru

* čistění a masáž jazyka a tváří

* speciální nástavec pro hůře dostupná nebo citlivá místa

* uvolnění dutiny nosní od pylu a prachu

* ortodontický nástavec pro čištění při nošení rovnátek

Kromě nástavců, je možno si vybrat i z 3 režimů provozu: Normal pro každodenní čistění, Soft pro citlivé partie a Pulse, který poskytne dokonalé prokrvení a masáž dásní. Li-ion baterie zaručí provozní dobu čištění až 56 minut a stav nabití přehledně zkontrolujete na praktickém LED ukazateli umístěném na těle sprchy. Tělo je dále vybaveno nádržkou na vodu o obsahu 150ml. Ústní sprchy SENCOR jsou vybaveny čerpadlem s frekvencí 1 400 pulzů/minutu a pracují s tlakem vody 275 až 620 kPa. Díky praktickému pouzdru, se nemusíte vzdávat dokonale čistých zubů ani na cestách!

Doporučená akční cena je 1 299 Kč.