Právě se nacházíte:

Vícemistr Evropy

V Nizozemí ve městě Beek se ve dnech 21. – 22. května konalo 8. Mistrovství Evropy JKA (Japan Karate Association) mládeže. Tohoto ročníku se zúčastnilo na 500 závodníků z celé Evropy.

Karate klub Děčín – Jan Steklý výborně reprezentovala Nikola Dvořáková, která se umístila v kumite družstev na vynikajícím druhém místě. Dalším reprezentantem České republiky a žákem Jana Steklého na tomto turnaji byl Richard Hartmann, kterému se ve finále kata žáků podařilo probojovat do osmičlenného finále, a vybojoval velmi cenné páté místo. Pro oba reprezentanty bylo především velkým úspěchem už samotná možnost stanout na mezinárodním tatami na Mistrovství Evropy, kde mohli prověřit své dovednosti s těmi nejlepšími soupeři evropských států.

Nyní čeká náš klub několik seminářů a v neposlední řadě Krajský přebor.